Jsme nadšenci do karavanů. Baví nás je vylepšovat stejně tak, jako si užívat volnosti a nekonečných možností, které se nám potom během cest otevírají. Taky nedáte na tenhle způsob relaxu dopustit? Jestli dáváte před honosnými hotelovými pokoji přednost útulnému obytňáku a odpoledne u televize vyměníte za čas strávený zvelebováním svého karavanu, jste u nás správně. Pojďme se podívat na to, kolik toho máme ještě společného.

Koníček o síle několika koňských sil

Ke karavaningu nás to táhlo odjakživa. Z oblíbené volnočasové aktivity jsme tuhle zálibu posunuli o kousek výš v roce 2009, kdy jsme založili společnost Caravan Plus s.r.o. Počátečním impulzem byla vedle zapálení pro věc i touha pomáhat dalším příznivcům této aktivity. Ať už ostříleným karavanistům, nebo úplným nováčkům. Naši nabídku tak nejprve tvořil servis spolu se sortimentem doplňků pro karavany. Roku 2017 jsme vše rozšířili o prodej nových obytných vozů značky Ahorn a půjčovnu obytných aut. V roce 2020 naše řady doplnily vozy prestižní značky NOTIN Campin Cars. Tohle nemalé portfolio spravujeme doposud. A to se stále stejným elánem!

Poradit vám dokážeme v úplných začátcích i v případě, že se karavaningu už nějakou tu dobu věnujete. Rádi vám ukážeme, že je stále co vylepšovat!

Pojďme to probrat u kávy!

Navzdory široké nabídce a množství objednávek, které už ani nestíháme počítat, je náš provoz na hony vzdálený rutinnímu odbavování zakázek. Každému zákazníkovi se věnujeme naplno a zcela individuálně. Dáváme si záležet na tom, abychom detailně prozkoumali jeho přání, představy i možnosti.

Obrovský sortiment, který známe do posledního šroubku

Jsme spolehliví, rychlí, ale nikdy ne na úkor kvality. Neradi vynecháváme taky komunikaci s vámi. Vždycky rádi probereme novinky ze světa karavaningu i vaše zážitky z cest. Karavany a obytňáky jsou i naší vášní. A nezáleží na tom, jestli je zrovna potřeba vyměnit žárovku nebo upravit celý interiér. Důležité pro nás je, aby vše fungovalo, jak má. A abyste se k nám rádi vraceli nejen v případě, kdy se něco porouchá, ale klidně jen tak. Pro radu nebo novou vychytávku. Prodejem to u nás totiž nekončí, ale začíná.

Kilometr po kilometru, rok po roce

Nemyslíme si, že by nás tahle záliba někdy omrzela. Karavanům, obytným vozům, jejich servisu a poradenství se chceme věnovat co možná nejdéle. Těší nás, když můžeme naše znalosti a zkušenosti předávat dál. Stejně tak se ale sami rádi vzděláváme, a to především díky inspiraci ze zahraničí.
Připomeňte si spolu s námi ty nejdůležitější milníky. Nemůžeme se dočkat těch, které budou následovat. Budeme moc rádi, když budete jejich součástí.

karavan renault

Časová osa společnosti Caravan Plus

2009

Založení společnosti

2010

Navázání spolupráce s prestižním dodavatelem příslušenství Reimo

2013

Školení pro instalace zvedacích střech na vozidla VW, Mercedes, Fiat a další

2015

Získání autorizovaného servisu značek Dometic, Truma, Thetford, ALDE

2017

Zastoupení značky obytných vozů Ahorn Camp

2020

Generální výhradní zastoupení pro ČR a Slovensko prestižní značky obytných vozů NOTIN Camping Cars

osa