Obytné vestavby REIMO vč.instalace

  • Kompletní dodávka vč. instalace u nás
  • Kompletní nabídka obytných vestaveb REIMO
  • Instalace možná i do vašeho staršího vozu
  • Možnost objednání kompletní vestavby na klíč vč. dodání vozidla

Zvadací střechy Reimo vč. instalace

  • Nově si lze u nás objednat instalaci zvedacích střech REIMO
  • Instalace včetně zápisu do TP
  • Výběr z velkého množství modelů a provedení
  • Výsuvné střechy jsou k dispozici pro desítky různých typů vozidel: VW T6, T5, T4, T3, VW Caddy Maxi, Mercedes Vito, Renault Trafic, Opel Vivaro, Fiat Talento, Fiat Ducato, Ford Transit a mnoho dalších

Caravaning Brno 2022

NAPSALI O NÁS - CARAVANING BRNO 2022

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Caravaning Brno logo

Caravan Plus má skutečné perly mezi vozy


Elegantní, krásná a slavnostní. Tak vypadá expozice české rodinné firmy Caravan Plus, kde jsme zastihli manžele Kolomazníčkovy. Přestože byl první den veletrhu, měli za sebou první prodaný model a na nezájem zákazníků si rozhodně nemohou stěžovat. Nabízejí totiž luxusní značku Notin, která nedávno oslavila stoletou tradici a její modely jsou doslova perly mezi obytnými vozy. Sedm modelů této značky doplňuje na expozici premiéra obytné vestavby Reimo na podvozku VW Transporter.

   

Ložnice s koupelnou poskytnou dokonalé soukromí

Prémiovým modelem značky Notin a novinkou pro rok 2023 je plně integrovaný vůz Avila BCL, který se pyšní jednak ručně vyráběným interiérem z vlastní truhlárny, jednak zcela novým jedinečným uspořádáním. Nabízí naprosto intimní prostor ložnice ukryté za koupelnou, které lze jednoduše oddělit posuvnou přepážkou od jídelní a kuchyňské části vozu. Samotné skleněné umyvadlo je zde doslova designovým kouskem.  Další z modelů, který stojí určitě za vidění, je Calgary JF na podvozku Mercedes. Je z vyšší modelové řady Excel Evolution z kategorie exkluzivních vozů.  Za zmínku určitě stojí i čistě bílá vestavba Reimo, kde se podařilo do dodávky dostat i miniaturní toaletu.

   

Interiér vozu vybírá žena, muže zajímá více převodovka a výkon

Koupě obytného vozu nebo vestavby je záležitost, o které většinou rozhodují oba partneři.  Manželé Kolomazníčkovi nám potvrdili, že muže při nákupu zajímá typ podvozku, převodovka, motor, výkon v počtu koní a další technické specifikace. Žena je pak tím, kdo rozhodne o koupi – podle vnitřního vybavení, uspořádání a celkového dojmu. A právě elegantní design v kombinaci s kvalitou ruční výroby jsou tím, co už 100 let řadí Notin mezi oblíbené značky.

Dodejme, že společnost Caravan Plus má tradici od roku 2009 a prodeji obytných vozů se věnuje 7 let. Pro zákazníky dobrá zpráva je, že prozatím má vozy v nabídce i skladem.