Přípravy na 15. ročník  výstavy obytných automobilů a karavanů For Caravan 2024 jsou v plném proudu ! 

Jak už to bývá, tato akce přitahuje nadšence a profesionály z celého spektra tohoto rostoucího průmyslu, a my, ve firmě Caravan Plus, jsme nadšeni, že i letos budeme součástí tohoto velkolepého dění.

 

Na výstavě For Caravan se můžete těšit nejen na přátelské setkání s naším týmem, který se už nemůže dočkat, až vám osobně představí naše novinky a zodpoví jakékoli otázky, které byste mohli mít. Ale co je ještě důležitější, připravili jsme pro vás opravdovou lahůdku - naše nejnovější modely obytných vozů.  


V posledních letech se stále častěji setkáváme s rostoucím zájmem o cestování a objevování nových míst z pohodlí vlastního domova na kolech. A právě v této souvislosti se objevuje jméno, které si v oblasti obytných vozů vybudovalo značný respekt a uznání, a to nejen na českém, ale i na slovenském trhu. Tím jménem je NOTIN.
Tato francouzská značka, s více než stoletou tradicí, se totiž specializuje na výrobu obytných vozů, které v sobě snoubí vysokou úroveň kvality, luxusní provedení a inovativní design.
Jedním z klíčových aspektů, které odlišují obytné vozy NOTIN od jejich konkurence, je fakt, že jsou vyráběny v malosériové produkci. Tento přístup umožňuje značce věnovat každému vozu mimořádnou pozornost a dbát na nejmenší detaily, což má za následek, že každý vůz je nejenom unikátní, ale také splňuje nejvyšší standardy kvality.


Vozidla Notin budou připraveny ihned k prodeji a vybírat můžete z typů polointegrovaných či integrovaných vozů.
Podvozky Mercedes - Benz či Fiat Ducato. Všechny vozy budou k dispozici do 3500 t v automatické převodovce. 

 

 

Pokud hledáte ideální způsob, jak strávit dovolenou s celou rodinou, máme pro vás skvělý tip.
Naše obytné vozy značky AHORN jsou jako stvořené pro rodiny s dětmi. Víme, jak je důležité mít dostatek prostoru, aby se každý cítil pohodlně a měl svůj vlastní koutek. Proto jsou naše vozy navrženy tak, aby byly nejen krásné na pohled, ale také maximálně praktické a prostorné. S kapacitou až pro 7 osob se nemusíte obávat, že byste na vašich cestách trpěli nedostatkem místa.

Od pohodlných postelí, přes plně vybavenou kuchyň, až po dostatek úložných prostorů pro všechny vaše potřeby. A to vše za rozumnou cenu, která vám umožní užívat si dovolenou bez zbytečných finančních starostí. Pokud vás naše nabídka zaujala a rádi byste se dozvěděli více, neváhejte nás navštívit. Rádi vám ukážeme naše obytné vozy AHORN a poradíme s výběrem toho pravého pro vaši rodinu. Uvědomujeme si, že každá rodina je jedinečná a má své specifické potřeby, a proto se snažíme najít řešení, které bude vyhovovat právě vám.

Tyto vozy můžete vybírat v polointegrovaném či alkovnovém typu na podvozku Renault Master do 3500 t. 

O nás ...
Naše společnost představuje mnohem více než jen místo, kde si můžete koupit vozidlo. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli celou řadu služeb, které zajistí, že vaše zážitky s karavaningem budou co nejpříjemnější a nejsnazší. Naše nabídka služeb je komplexní a pokrývá vše od prodeje vozidel po post-prodejní služby a podporu.
Začínáme servisním centrem , který je klíčový pro dlouhodobou spokojenost a bezproblémový provoz vašeho vozidla. Jsme hrdí na to, že máme oprávnění k poskytování servisních služeb pro renomované značky jako Dometic, Thetford, Truma a Alde. To znamená, že naši technici procházejí školením přímo od výrobců, aby byli vždy na špici znalostí a technologií. Důležitou součástí našeho servisu je také zajištění originálních náhradních dílů.
Kromě toho se věnujeme i zajištění vhodného pojištění a financování pro naše zákazníky.
Další služba , kterou nabízíme je instalace zvedacích střech značky Reimo vč. zápisu do TP. 

A to není vše. Naši zákazníci mají také k dispozici prodejnu a e-shop s kempingovým příslušenstvím a doplňky pro karavany. Ať už potřebujete nahradit staré vybavení nebo hledáte nejnovější inovace v oblasti karavaningu, u nás najdete širokou škálu produktů, které vám pomohou zpříjemnit vaše cesty.

Ve zkratce, naše společnost není jen prodejcem vozidel. Jsme váš partner na cestě za dobrodružstvím, který vám poskytne všechny potřebné služby a podporu, abyste si mohli užívat svobodu a radost z cestování vlastním vozidlem bez zbytečných starostí.

Těšíme se na vaši návštěvu a na společně strávené chvíle plné zážitků a nových inspirací. Navštivte nás na stánku hala č. 5 firmy Caravan Plus a pojďme společně prozkoumat, co všechno může svět karavaningu nabídnout.


PVA EXPO PRAHA Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany

  • pátek - sobota: 10:00 – 18:00 hod
  • neděle : 10:00 – 17:00 hod

PRODEJ VSTUPENEK FOR CARAVAN