Na výstavě Caravaning Brno letos představíme hned několik obytných vozů, které budou mít svou premiéru
Jsme nadšeni, že vám je můžeme představit. 
Jedním z nich je Ahorn ACA 640

Nový model v alkovnovém typu  ACA 640 splní každé vaše přání při kempování. Díky velké prostorné koupelně po celé šířce zadní části nestojí vašemu wellness programu na dovolené nic v cestě. Také v zadní části obytného vozu je prostorná šatní skříň s výsuvnými zásuvkami a šatní tyčí. Příjemný osobní jídelní kout nabízí dostatek prostoru až pro šest osob a vytváří prostornou a přívětivou atmosféru. Pevné lůžko ve výklenku a sedací část, kterou lze přeměnit na lůžko, nabízí až čtyři místa na spaní a přesto ponechává prostor pro velkorysý pocit prostoru v celkové délce hluboko pod sedm metrů. S tímto přátelským prostorovým konceptem si s ACA 640 nekupujete jen mobilní dům, ale flexibilní dům na čtyřech kolech.

Další model je od renomované Francouzské společnosti Caming-cars Notin, která byla založena již roku 1921 ve Francii v oblasti Loiry. Výrobce obytných přívěsů a momentálně už jen obytných vozů v roce 2021 oslavil 100 LETÉ výročí!
Jejich obytné vozy jsou jedny z nejkvalitnějších vozů na evropském trhu. 
Notin Ostrava je naše srdcovka. Jako českým zástupcům společnosti Notin jsme mimořádně hrdí na to, že nám byla věnována tak velká pozornost a uznání. Překvapení v podobě pojmenování tohoto nového modelu po českém městě  je pro nás nejen ctí, ale také důkazem silného partnerství mezi naší zemí a touto renomovanou francouzskou značkou.

Notin Ostrava  představuje revoluční změnu v kategorii cestování na čtyřech kolech. Polointegrovaná karoserie, kterou si zamilujete na první pohled, se poprvé objevuje na podvozku prestižní automobilky Mercedes.
 

Poslední model obytného vozu, který pozměnil svůj design je zároveň u nás nejžádanější model od firmy Ahorn. 

AHORN CANADA AD je zpět a v novém kabátě! 
Model alkovny zaujme velkým, kvalitním kuchyňským koutem a spoustou postelí a sedadel, skýtá prostor na spaní až pro 6 osob. S velkou pracovní plochou, četnými zásuvkami a skříňkami na uložení kuchyňského náčiní je tato kuchyně snem všech amatérských kuchařů. Postel v zadní části je pohodlná na ležení a díky svému vyvýšení vytváří prostor pro zavazadla. Manželská postel do alkovny se dá sklopit a nabízí otevřený pocit prostoru během dne. Přídavná skříň nabízí možnost uložit košile a oblečení bez větších problémů.