Editovat
Premiere-Notin-169FullWidth-9ae340f-1891673

 

NOTIN AVILA BCL PO STOPÁCH BILBAA BCL

Hlavní novinku řady Notin 2023 je integrální Avila BCL, které převzalo hlavní linie vnitřního vybavení a dekorace od svého staršího bratra polointegrovaného Bilbaa BCL, kterého jsme představili jako novinku pro rok 2022. Pro velký úspěch Bilbaa Notin uvedl na trh i integrovaný typ tohoto vozu. Atmosféra interiéru opět dokazuje, že Notin rád vyčnívá a kultivuje svou vlastní identitu. Od běžného uspořádání se liší průřezovou koupelnou s osvětlenou centrální skříní s umyvadlem umístěnou mezi wc a sprchou. Ložnice ze vstupem z obou bočních stran. Komfort zajistí středové lůžko XXL pod, kterým je velký úložný prostor. V přední části je klasický obývací pokoj, el. sesuvná postel pro dvě osoby , multifunkční polohovací stolek a lavice s rohovým uspořádáním ze 100% kůže. Vůz je vybaven dostatečnou tepelnou izolací pro provoz i v zimních podmínkách. Standardem je již vyhřívání odpadní nádrže a dvojitá podlaha.
Kuchyň je vybavena ledničkou Dometic 153L s dvou-plotýnkovým sporákem a plynovou troubou. Kromě standardní výbavy běžné pro řadu I-Progress lze u modelu Avila také uvažovat o verzi Elite s automatickou převodovkou, ústředním topením, systémem vidění 360°, lithiovou baterií, měničem 2000 W, venkovní roletou atd.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti