AHORN CANADA TF

Novinkou řady 2021 jsou dvě uspořádání pro částečně integrovanou sérii Canady: Ahorn Canada TF a Ahorn Canada TU. Ahorn Canada TF měří 7,48 metrů a je v přední části vybaven aktuálně oblíbenou sedací skupinou tváří v tvář s protilehlými pohovkami. Obývací prostor nabízí velkou volnost pohybu. Pro lepší přístup do kabiny řidiče lze stůl sklopit až na polovinu.

Ze dvou podélných pohovek skupiny sedadel v salonu lze postavit dvě pohodlná samostatná sedadla s tříbodovými pásy. V zadní části je TF podobný známé Canada TE s samostatnými lůžky nad garáží a prostornou koupelnou se samostatnou toaletou a sprchovým koutem.

Interiér modelu Canada TF se dvěmi proti sobě postavenými lavicemi.
Ahorn Canada TF
Druhým nováčkem je Ahorn Canada TU. Na 6,97 metrech zůstává tento model pod značkou sedmi metrů a v zadní části má velkou kulatou plochu k sezení. Protože rohové matrace sledují křivku, je sezení velmi pohodlné. Cestující se navíc mohou posadit na skupinu předních sedadel, která se skládá z půl jídelního stolu a otočných předních sedadel.
Sklápěcí postele mohou být elektricky spouštěny nad oběma sedacími skupinami na noc. Matrace na dřevěných roštech slibují dobré pohodlí při ležení. 
 
Zadní kruhové sezení modelu Canada TU
Ahorn Canada TU
Pro více informací volejte