Vážení zákazníci,

S radostí vám oznamuje, že naše prodejna prošla nedávnou rekonstrukcí a modernizací, abychom vám mohli nabídnout ještě lepší služby a prostředí při vašem nákupu.
Věříme, že změny vás mile potěší a budete se u nás cítit ještě více jako doma. Nejenže jsme prodejnu zrekonstruovali, ale dokonce jsme ji i rozšířili o další část - přistavili jsme k naší stávající budově nový showroom. Tento nový prostor bude sloužit k prezentaci nejrůznějších produktů ze skladu, které si budete moct prohlédnout a vyzkoušet předtím, než se rozhodnete k jejich zakoupení.
Jsme si jisti, že tento nový koncept showroomu vám usnadní volbu toho správného produktu dle vašich potřeb a přání. A protože chceme oslavit tuto velkou událost s vámi, našimi milými zákazníky, tak jsme se rozhodli uspořádat speciální akci! V našem novém showroomu najdete spoustu vyprodejových položek ze skladu, které budou k dispozici za neuvěřitelně nízké ceny. Tato nabídka platí pouze po omezenou dobu, takže neváhejte a přijďte si vybrat z tohoto širokého sortimentu zboží.


Těšíme se na vaši návštěvu! Přijděte zažít tu nejlepší kvalitu za skvělé ceny a objevte nový showroom plný úžasných produktů.
V naší prodejně vás čekají ochotní a přátelští zaměstnanci, kteří vám rádi poradí s výběrem a odpoví na veškeré vaše dotazy. Vytvořili jsme pro vás prostor, kde bude nakupování zábavné a pohodlné.
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na setkání s vámi v naší nové a zrekonstruované prodejně!
S přátelským pozdravem, Váš obchod