Od 26. do 28. dubna otevíráme naše dveře pro všechny nadšence do cestování obytnými vozy a karavany. Připravili jsme pro vás výprodej skladových zásob obytných vozů, kde na vás čekají neuvěřitelné ceny a možnosti, jak si splnit sen o vlastním domově na kolech.

Ale to není vše! V naší kamenné prodejně pro vás máme speciální slevy na karavanové doplňky. Od technických gadgetů po pohodlné vybavení, které z vašeho obytného vozu učiní opravdový domov.

Aby vaše rozhodování bylo co nejjednodušší a vaše cesty bezproblémové, budeme mít pro vás připravený i poradenský servis. Naši experti vám rádi pomohou s výběrem toho pravého vozu pro vaše budoucí cesty nebo vám poradí, jak nejlépe vybavit váš současný obytný vůz.

Nenechte si ujít ani welcom drink, který pro vás máme připravený jako poděkování, že jste se rozhodli strávit čas s námi.

Tohle jsou dny, kdy se vaše cestovatelské sny mohou stát realitou. Přijďte, podívejte se, zeptejte se a nechte se inspirovat. A když vás něco zaujme, neváhejte to sdílet s přáteli a rodinou. Kdo ví, třeba se vaše další dobrodružství stane společným výletem.

Nenechte si tuto příležitost ujít, sdílejte tento příspěvek s přáteli, kteří také milují cestování a dobrodružství. Těšíme se na vás od 26. do 28. dubna. Přijeďte objevit svět bez hranic s námi!

V čase od 08:00 do 18:00 se na Vás budeme těšit v

Brandýse nad Labem , Pražská 298 Areál AMZ

Tým Caravan Plus 🥂