Milí přátelé karavaningu a obytných vozů, připomínáme vám, že se blíží jeden z nejdůležitějších dnů v našem kalendáři. Chystá se velká událost, na kterou jsme se všichni těšili celý rok. Máte-li rádi cestování na kolech a nezávislost, kterou vám poskytuje obytné auto, pak jste na správném místě. Můžeme vám s hrdostí oznámit, že se blíží Caravaning Brno, a to již jeho dvacáté výročí!

Naše firma, Caravan Plus, je jedním z klíčových hráčů v tomto odvětví a věřte nám, že na takovou událost rozhodně nebudeme chybět. Na své si přijdou nejen fanoušci integrovaných a polointegrovaných modelů, ale také ti co preferují alkovny či obytné vestavby. U nás můžete vybírat na podvozcích Renault Master, Fiat Ducato , Mercedes Benz či Iveco. Můžeme vám s radostí oznámit, že pro letošní rok jsme pro vás připravili nové řady a modely obytných vozů. Jsou to skutečně úchvatné kousky, které kombinují design, komfort a funkčnost. A to od značek, které jsou synonymem kvality - AHORN Camp a Notin Camping - Cars.

Jsme si jisti, že vás tyto novinky nadchnou a že v nich najdete to pravé pro vaše cestování. Abychom se ujistili, že nepromeškáte tuto jedinečnou událost, rádi bychom vám připomněli, že Caravaning Brno se bude konat od 2. do 5. listopadu. Zkuste si tento termín zapsat do kalendáře a udělejte si v těchto dnech trochu volna. Věřte nám, že to stojí za to. Těšíme se na vás v Brně na výstavišti. Tento rok to bude velmi speciální setkání plné oslav a novinek. Přijďte se podívat na to, co jsme pro vás připravili, a užijte si atmosféru plnou radosti a nadšení z cestování. Těšíme se na vás na našem stánku v pavilonu P ! 

Tým Caravan Plus 

Přikládáme pár fotografií obytných vozů na , které se můžete těšit na veletrhu v Brně :)