Milí přátelé z karavanistického světa, je nám velkou ctí vás seznámit s řadou novinek a změn, které přichází v souvislosti s našimi obytnými vozy značky Ahorn. Doba se neustále mění, a tak i my se snažíme držet krok s nejnovějšími trendy a inovacemi v oblasti obytných vozů. Nedávno jsme se vrátily z velmi inspirativního školení a předváděčky, které pořádala právě firma Ahorn.

Rády bychom vyjádřily naše upřímné poděkování za pozvání na toto výjimečné setkání. Organizace celé akce byla bezchybná a nádherné zázemí v Toskánsku přidalo celé akci neopakovatelnou atmosféru. Během našeho pobytu v Toskánsku jsme měly možnost spatřit nové designy modelů obytných vozů 2024, které přichází na trh.

Abychom vás nenechaly jen tak v napětí, překládáme pro vás pár fotografií, abyste si mohli udělat představu o tom, na co se můžete těšit. Nejvíce nás zaujal nový design interiéru, který je plný moderních a praktických prvků. K tomu se přidávají stylové designové polepy, které dodávají obytným vozům Ahorn jedinečný vzhled. A jako třešnička na dortu přichází nový model obytné vestavby se zvedací střechou.

Všechny tyto novinky a změny budou brzy k dispozici na našem webu, kde si budete moci vybrané modely rezervovat. Takže nezapomeňte sledovat naše stránky, abyste byli v obraze a mohli si vybrat svůj vysněný obytný vůz.

Děkujeme, že nám důvěřujete a těšíme se na setkání s vámi. Jsme si jisti, že vás nové designy obytných vozů Ahorn nadchnou stejně jako nás.