Veletrh FOR CARAVAN

Na 10. výstavě obytných automobilů a karavanů Vám představíme nejnovější modely obytných automobilů Ahorn v moderním designu a různých výbavách

Novinkou pro rok 2019 je u řady Canada výrazná změna interiéru. Designéři se věnovali detailům v interiéru s největší péčí - skřínky vybavené novými úchyty jsou zdobeny zlatou linkou v kombinaci se šedou barvou, která je použitá i na nově zaobleném bloku kuchyňské linky. Polstrování na sezení také prošlo inovací a v spolu s chladnějším odstínem obložení vytváří dokonalou souhru, která působí velmi útulně. Tyto modely lze objednávat jak v provedení s alkovnou, tak i jako polointegrované vozy.

 

Dále bude představena v tomto inovativním designu i krátká verze plnohodnotného obytného automobilu do 6-ti metrů a naopak i prostorná verze pro 7 lidí.

 

K vidění budou i různá uspořádání na vystavených modelech i mnoho doplňků, kterými lze obytný automobil dovybavit k Vaši úplné spokojenosti.

 

Na místě bude k dispozici poradenský servis jak v oblasti karavanů, tak i doplňků a vestavbových komponentů, zvedacích střech apod.

10.01.2019

Domluvte si prohlídku karavanu zdarma

Karavan si můžete
vyzkoušet ve zkušební
jízdě
Pomůžeme Vám
s výběrem výbavy
a doplňků
Poradíme Vám, jak
správně servisovat Váš
karavan

Proč zvolit Caravan Plus?

Individuální přístup
Záruční i pozáruční servis
Velká kapacita servisu
10 let na trhu
Prodej produktů Reimo