Karavany - bazar, servis, doplňky karavanů

Nabízíme komplexní služby pro obytné přívěsy a karavany. Usilujeme o maximální spokojenost našich zákazníků. Karavany jsou naší profesí, zálibou a životní filozofií.

Bazar karavanů a obytných automobilů

Prodáváte nebo chcete koupit karavan nebo obytné auto? Hledáte starší karavany, sháníte obytné přívěsy? Navštivte náš bazar karavanů. V nabídce našeho bazaru naleznete karavany a obytná auta všech značek. Karavany i obytná auta jsou prověřená a čekají na svého majitele. Zakoupené  obytné přívěsy vám dopravíme až domů.

Servis a oprava karavanů

Servis a oprava karavanů a obytných autVlastníte karavan a jezdíte s ním na dovolenou? Předejděte problémům s cestováním a navštivte náš servis karavanů. Odborný servis karavanů a obytných aut vám pomůže předejít nepříjemným situacím.

 

Největší servisní centrum karavanů, obytných vozů a obytných vestaveb v Brandýse nad Labem provádí veškeré opravy bouraných karavanů, montáže a dodávku veškerých doplňků a náhradních dílů jak karavanů, tak i jednotlivých částí karavanu jako jsou ledničky, klimatizace, movery, sporáky a další zařízení. Za dobu svého působení si servisní centrum získalo stabilní pozici na trhu díky své precizní práci a zkušenostem v oboru servisu karavanů.

V dnešní době není problém v servisním centru provádět prakticky jakékoliv opravy, úpravy a modifikace jak obytných přívěsů a obytných vozidel tak i obytných vestaveb.

V nabídce najdete:

 • Veškeré opravy karavanů a obytných vozidel i po bouračce
 • Montáže klimatizací
 • Montáže elektropojezdů
 • Kompletní řešení alternativního napájení karavanu (solární panely, palivové články, generátory a baterie)
 • Montáže markýz a slunečních clon
 • Úpravy interiéru, kompletní úprava elektro na 12V a technologii LED
 • Opravy a úpravy elektroinstalace
 • Kompletní řešení TV/Sat a internet vč. potřebných komponentů a satelitů
 • Vzduchové odpružení, stabilizační nohy (manuál i elektro)
 • Montáže servisních dvířek, střešních i bočních oken a odvětrávání
 • Kompletní řešení vodovodní instalace vč. venkovních plnění a tlakové vody
 • Revize plynu a elektriky, přípravy na STK
 • Kompletní čištění interiéru e exteriéru

Servisní centrum se nachází v Brandýse nad Labem areál AMZ hala č. 40. Veškeré servisní práce se provádějí v kryté servisní hale, která pojme až 15 karavanů současně. Ke každému zákazníkovi se přistupuje individuálně neb má každý jiné představy a požadavky. Karavanům se věnují vyškolení servisní technici v oblasti karavanů.

Využijte možnosti servisního poradenství v našem centru.

U nás měníme Vaše sny v realitu.

Příslušenství a doplňky

Příslušenství pro obytné karavany a doplňky pro camping najdete v e-shopu nebo přímo v naší kamenné prodejně. Pestrá nabídka doplňků pro karavany, příslušenství pro camping i součásti zvyšující komfort, dostupná a levná. Složitější zařízení vám do karavanu na místě nainstalujeme.

Internetový obchod je neustále aktualizován a doplňován o nové produkty proto nás pravidelně sledujte, každý den se objevuje nové zboží, něco nového.

Náhradní díly

Náhradní díly značek Fiamma, Prostor, Thetford, Thule, Niewiadow, Dometic a jiných značek

Objednávky náhradních dílů přijímáme emailem na info@doplnkyprokaravany.cz. Dodací lhůty náhradních dílů jsou delší, mnohdy se protáhnou i řádově na několik týdnů. Objednávky náhradních dílů jsou závazné a v případě zrušení či neodebrání objednaných dílů je vzhledem k tomu, že se jedná o velmi specifické díly, účtováno 50% z celkové sumy.


Kam dál:

uvod-logo

bazar-logo
KONTAKT
Pražská 298
250 01 Brandýs nad Labem
Tel.: 326 377 704
Tel/fax.: 326 377 707
mob.: 602 646 435

IČ: 28937465
DIČ: CZ28937465
e-mail: info@karavanyplus.cz
zobrazit na mapě

z novinek